Yeşiloba Mah. 46067 Sk. M.Başpınar Orta Ölçekli San. Sit. No:2/3 - Seyhan / ADANA
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2009 yılından bu yana makine imalat ve enerji sektöründeki tecrübelerimizi 2016 yılında kurduğumuz TeknoHan Mühendislik Makine San. ve Tic. A.Ş. olarak Dünya sanayisine makine imalat ve enerji sektöründe hizmetini kesintisiz sürdürmeyi hedefliyoruz. Firmamız aldığı işleri proje aşamasından devreye alana kadar anahtar teslimi üstlenmekte, bunun yanında teslim edilen sistemlerin servis hizmetlerini de profesyonel ekibiyle sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. TeknoHan Mühendislik Makine San. ve Tic. A.Ş. ürün çeşitliliği ve kapasite aralığı olarak sektörde başarılı bir firma olmayı hedeflemektedir. TeknoHan Mühendislik olarak 4500m² kapalı alanda siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için hazırız.

Vizyonumuz

Her geçen gün yeniliklerin ortaya çıktığı dünyada gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen, kaliteli üretim ile hizmet sunma yolunda sürekli çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

10 yılı aşkın bilgi birikimimizi ve tecrübemizi toplumsal ve ekonomik yarar sağlayacak önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak büyümek, bunun yanında teknolojiyi yakından takip edip ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: